Asena

İbrahim Tatlıses’in yanında yıllarca oryantal olarak yer alan ve bir dönem ilişki yaşayan Asena, evlendikten sonra magazinden elini eteğini çekti. Evlendikten sonra Almanya’ya dönen ve eşiyle birlikte işletmecilik yapan Asena kimdir? Asena boyu kaç, kilosu kaç ve aslen nereli? Asena sevgilisi, eşi kimdir? sorularının yanıtı haberimizin detayında…

ASENA KİMDİR?

1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Asena’nın gerçek adı Onur Çakmak’tır. Gayrimeşru birliktelikten dünyaya gelen Asena, annesi tarafından terk edildi ve babaannesinin yanında büyüdü. Aslen Rizeli olan Asena, ilkokul 3. sınıfa kadar Almanya’da eğitim aldı. Türkiye ve Almanya arasında bütün çocukluğunu geçiren Asena, İstanbul’da Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi’nde okudu daha sonra Marmara Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun oldu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Hotel Management bölümünde eğitim alan Asena daha sonra LCC Mankenlik ve Zarafet okulunu bitirdi.

Mustafa Topaloğlu’nun desteği ile 1995 yılında sahneye çıkmaya başlayan Asena, birçok ülkede oryantal dansı ise kabul gördü. Asena, birçok dünya ülkesinin başkanına yaptığı özel danslarla star olma yolunda ilerlemeye başladı. 2008 yılında Paris Hilton’la dans etmiş 2009’da Türkiye Dans Sporları Federasyonu (TDSF)’nda Oryantal Danslar As Başkanı yönetim kurulunda yer aldı. Asena, 2017 yılında Hasan Dere ile dünyaevine girdi.

İLİşKİLİ HABERLER Asena, 'Asena İle Bir Düğün Hikayesi' Programıyla Ekranlara Dönüyor

Asena, ‘Asena İle Bir Düğün Hikayesi’ Programıyla Ekranlara Dönüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir