Dünyaca Ünlü Türk Markadan İtalya Sokaklarında Sanal Defile

Damat Tween, Virtual Runway (Sanal Defile) ile yeni koleksiyonunu tanıttı. Greenbox teknolojisini 3. boyutla buluşturan dijital platformlar aracılığı ile Damat Tween’e özel oluşturulan İtalya sokakları İtalya sokakları ev sahipliği yaptı.

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ise şöyle konuştu: ‘“Damat Tween, artık dünya erkek modasında kendine yer edinmeye başlayan ve hızla yükselmeye devam eden bir marka. Yatırımlarımızı ağırlıklı olarak Ar-Ge, inovasyon ve dijital üzerine kurguluyoruz’

Yeni koleksiyonunda lüksü konforla buluşturan marka, Virtual Runway şovunu 14 Ekim Çarşamba gecesi tüm dünyadan davetlilere aynı anda izletti. Türk ve yabancı 17 modelin yer aldığı defilede 28 tasarım sergilendi. Markaya özel oluşturulan sokaklarda, İtalya’nın simgesi haline gelen Pisa Kulesi, pizza restoranları, dondurma dükkanları gibi simgeler yer aldı.

‘DÜNYA MODASININ YÜKSELEN MARKASIYIZ’

Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu sanal defile ile ilgili şu değerlendirmede bulundu: ‘Damat Tween, artık dünya erkek modasında kendine yer edinmeye başlayan ve hızla yükselmeye devam eden bir marka. Dünyaca ünlü bir moda markası olarak yatırımlarımızı ağırlıklı olarak Ar-Ge, inovasyon ve dijital üzerine kurguluyoruz. Bu anlayışımızın bir yansıması olan Virtual Runway şovumuz ile Türkiye’de bir ilke imza atmaktan dolayı da gururluyuz’

Toplamda 13 dakika süren etkinlikte 50 kişilik bir teknik ekip görev aldı. Hazırlıkları bir ay süren defilenin müziğini Mehmet Ünal, koreografisi ise Banu Noyan üstlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir