Oktay Kaynarca’dan Sevgilisinin Hamile Olduğu İddialarına Sert Yanıt!

Oktay Kaynarca’nın 25 yaşındaki sevgilisi Gizem Acar’ın hamile olduğu iddia edildi ve konu sosyal medyada oldukça büyüdü. Bunun ardından Oktay Kaynarca iddialara ateş püskürdü.

Oktay Kaynarca; ‘Sosyal medya hesapları üzerinden sözüm ona magazin vs adı altında soytarılık yapan ve bu hesapları yöneten kimliksiz insanlara itibar etmeyin. Gıyabımda asılsız haber yapan bütün bu hesapların kapatılması için yasal süreci başlattım’ dedi ve sözlerine devam etti.

‘Sosyal medya insanların kendilerini kendi istedikleri gibi ifade edebilmenin özgürce yaşandığı bir alan ve bence de önemli bir mecra. Ne yazık ki bu alanı da hemen ard niyetle kullanmaya çalışan, bu ard niyetlerini dikkat çekmek, sözüm ona takipçi sayısı arttırmak adına iğrenç boyutlara taşıyan ne olduklarını anlamakta zorlandığımız kişi ve kişiler tarafından yönetilen hesaplar, şer ve gıybet üzerinden beslenerek insanların hayatlarına mutsuzluk da katıyorlar.’

‘Her sabah kalktığımızda gün geçmiyor ki bir saçmalık bir iğrençlik bir yalanla karşılaşmayalım. Artık sosyal medya hesapları sahiplerinin sorumluluğunda olmalı yani hesap sahiplerinin kimlikleri tescil edilmelidir ki yasal düzenlemeler doğrultusunda sorumluluklarını bilsinler. Kendi adıma söylemek isterim ki, kendimle ilgili benden duymadığınız her şey yalandır ve benim adıma bunu yapan herkesle ilgili yasal mücadelem devam edecektir. 

İLİşKİLİ HABERLER Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu'nu Ölüm Yıldönümünde Andı

Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu’nu Ölüm Yıldönümünde Andı

Oktay Kaynarca: Virüsle Yaşamayı Öğreneceğiz

Oktay Kaynarca: Virüsle Yaşamayı Öğreneceğiz

Oktay Kaynarca Keyifli Halleriyle Dikkat Çekti

Oktay Kaynarca Keyifli Halleriyle Dikkat Çekti

İLİşKİLİ GALERİLER Oktay Kaynarca Karantina Günlerinde Şarkı Yazdı

Oktay Kaynarca Karantina Günlerinde Şarkı Yazdı

Oktay Kaynarca, Ozan Güven'le İlgili Sözlerinin Çarpıtıldığını Söyledi

Oktay Kaynarca, Ozan Güven’le İlgili Sözlerinin Çarpıtıldığını Söyledi

Oktay Kaynarca, Sevgilisi Gizem Acar’la İlk Kez Görüntülendi

Oktay Kaynarca, Sevgilisi Gizem Acar’la İlk Kez Görüntülendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir