Şeref Sözü

Farklı konusu ve güçlü oyuncu kadrosu ile Şeref Sözü merak edilen diziler arasına girdi. Peki Şeref Sözü Dizisi Konusu Ne, Oyuncuları Kimler? Hangi Kanalda?

Şeref Sözü Oyuncuları

Tolgahan Sayışman, Sude Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın, Meltem Gülenç, Öykü Çelik, Umut Kurt, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş, Görkem Türkeş yer alıyor.

Şeref Sözü Konusu

Adabeyli Ailesi sahip oldukları adada kendi kuralları ile yaşamaktadır. Cihan Adabeyli; koskoca bir servetin sahibidir. Ansızın Adabeyli Adası’na bir telefon gelir ve Cihan Adabeyli’nin tüm hayatı geçmişte canını kurtaran bir adama verdiği şeref sözü yüzünden değişir.

Arayan İsra adından bir kızdır. Kuçağında yeni doğmuş bebeğiyle tek çare olarak Cihan’ı arar ve Cihan, uçağına atlayıp Lübnan’a gider. Cihan, İsra ve bebeği için geleceğini değiştirecek bir karar alır.

Şeref Sözü Dizisinin Cihan’ı Tolgahan Sayışman Kimdir?

Adabeyli ailesinin ve topraklarının yeğane sahibidir. Bir şeref sözü yüzünden hayatı değişir.

Tolgahan Sayışman Kimdir?

Tolgahan Sayışman 17 Aralık 1981 yılında doğmuştur. Trabzonlu bir anne ile Selanik göçmeni bir babanın çocuğudur. Tolgahan Sayışman, 2002 senesinde katılmış olduğu Best Model Of Turkey yarışmasında birinciliği Kıvanç Tatlıtuğa kaptırmış ikinci olmuştur. 2005 yılında Güney Kore’de gerçekleşen uluslararası erkek güzellik yarışması Manhunt International’da dünya birincisi seçildi.

Şeref Sözü Dizisinin İsra’sı Sude Güler Kimdir?

İsra, bebeği ile ortada kalan, Cihan Adabeyli’nin kol kanat gerdiği güzeller güzeli bir karakterdir.

Sude Güler Kimdir?

Sude Güler, 2001 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Makedonyalıdır. Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Ayşe Sultan karakterine hayat veren Güler, Mayıs Kraliçesi’nde de Pınar karakterine rol aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir