Şevval Sam ‘Yasak Elma’ Ayrılığı Hakkında İlk Kez Konuştu!

Şevval Sam’ın oğlu Emir Tarık Tekin, ‘Sadakatsiz’ dizisinde Selçuk karakterini canlandırıyor. Dizide Caner Cindoruk’un canlandırdığı ‘Volkan’ karakterinin ‘bir insan iki kişiyi aynı anda sevebilir’ cümlesi tartışma konusu olmuştu. Bu konu hakkındaki düşünceleri merak edilen Şevval Sam, ‘Bu konuyla ilgili fikir söylemeyeceğim, magazine girmiyorum’ diyerek soruyu cevaplamaktan kaçtı.

O sırada kızının yanına gelen Leman Sam ise; ‘Hiç haberim yok o polemiklerden. Kızım linkini gönderdi, izledim ve onunla çok gurur duydum.’ dedi. Muhabirlerin ‘Sizce bir erkek iki kadını aynı anda sevebilir mi?’ sorusuna Leman Sam, ‘Her şey oluyor bu hayatta’ diyerek cevap verdi.

Fatih Aksoy imzalı ‘Yasak Elma’ dizisinde, kadronun yavaş yavaş dağılması dikkat çekmişti. Bu ayrılıkların sebebi sorulunca Sam, ‘Bizim setimiz her şeye rağmen herkesin profesyonelce işini yaptığı çok tatlı bir set. Ayrıca özellikle güçlü kadınların var olduğu bir set. Yapımcımız Fatih Aksoy ve senaristler böyle karar vermişler, biz de son dakika öğrendik.’ dedi.

Aynı zamanda Talat Bulut, dizideki rol arkadaşı Nesrin Cavadzade’nin evleneceğini ilk kez açıklamıştı. Bu evlilik haberini duyduğunda şaşırdığını belli eden Sam, ‘Biz bir araya geldiğimizde pek magazin konuşmuyoruz. Hiç haberim yok, ilk defa sizden duyuyorum’ dedi. ‘Yakın arkadaşı olarak size söylemiştir belki’ denilince başarılı oyuncu, ‘Ne kadar ayıp. Bilsem bile niye böyle bir şeyi söyleyeyim? Arkadaşım size söylemediyse ben niye size söyleyeyim? Ama gerçekten bilmiyorum’ şeklinde karşılık verdi.

Öte yandan gazetecilerin ‘Arabanızın tekerleği patlasa kendiniz değiştirebiliyor musunuz?’ sorusuna Şevval Sam, ‘Değiştiririm, patladı değiştirdim onu söyleyebilirim. Yeni nesil arabalarda başka şeyler oluyormuş ama ben hala klasikçiyim’ yanıtını verdi.

İLİşKİLİ HABERLER Nesrin Cavadzade, Eda Ece ve Şevval Sam’a Övgüler Yağdırdı

Nesrin Cavadzade, Eda Ece ve Şevval Sam’a Övgüler Yağdırdı

Şevval Sam’ın Arabası Dikkat Çekti

Şevval Sam’ın Arabası Dikkat Çekti

Şevval Sam'a Kedi Sürprizi

Şevval Sam’a Kedi Sürprizi

İLİşKİLİ GALERİLER Şevval Sam: Sözlerim Saptırıldı

Şevval Sam: Sözlerim Saptırıldı

Şevval Sam’dan Evlilik Açıklaması

Şevval Sam’dan Evlilik Açıklaması

Şevval Sam İkinci El Kıyafet Tercih Etmesinin Nedenini Açıkladı

Şevval Sam İkinci El Kıyafet Tercih Etmesinin Nedenini Açıkladı

İLİşKİLİ VİDEOLAR Şevval Sam’dan Eda Ece Açıklaması

Şevval Sam’dan Eda Ece Açıklaması

Şevval Sam’dan Ozan Güven Açıklaması

Şevval Sam’dan Ozan Güven Açıklaması

Nesrin Cavadzade, Şevval Sam ve Eda Ece’den Keyifli Video

Nesrin Cavadzade, Şevval Sam ve Eda Ece’den Keyifli Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir