Dünyaca Ünlü Şarkıcı Ricky Martin ve Altı Yıldır Evli Olduğu Kocası Jwan Yosef Boşanma Kararı Aldı!

Ünlü şarkıcı Ricky Martin ve kocası Jwan Yosef, altı yıllık evliliklerini bitirmeye ve boşanmaya karar verdiklerini açıkladılar. Detaylar ?

Dünyaca ünlü Porto Rikolu şarkıcı Ricky Martin’i tanımayan yoktur herhalde!

Yıllarca kadınların yüreğini hoplatan Ricky Martin, 2010 yılında tüm dünyaya eşcinsel olduğunu açıklamış ve cinsel tercihiyle ilgili herkesin kafasında beliren soru işaretlerinin cevabını vermişti.

Ardından, 2017 yılında hayat arkadaşını bulduğunu, “Onu artık nişanlım diye tanıtmayacağım! O benim eşim! Yeminimizi ettik, gerekli evrakları imzaladık ve artık evliyiz. Şahane bir duygu bu!” cümleleriyle açıklamış, bir süredir beraber olduğu sevgilisi Jwan Yosef’le dünyaevine girmişti.

Daha önceden iki oğlu olan Ricky Martin, Jwan Yoseph’le evliliğinden sonra da taşıyıcı anne aracılığıyla iki çocuk sahibi daha olmuştu.

Yani aslında tam anlamıyla ‘Evli, mutlu ve çocuklu’ydular… Ama her şey gözüktüğü gibi değilmiş meğer!

Çünkü Ricky Martin, geçtiğimiz saatlerde osyal medya hesabından evliliklerini sonlandırmaya karar verdiklerini duyurdu….

Her ikisi adına paylaştıkları açıklamada evliliklerini bitirmenin, çocukları için en doğru karar olduğunun altı çiziliyor?

Bir süredir evliliğimizi kurtarmaya çalışıyorduk ve dikkatlice düşündükten sonra evliliğimizi, bunca yıldır bir çift olarak deneyimlediklerimiz ve yaşadıklarımızı koruyarak ve onurlandırarak, çocuklarımız için sevgi, saygı ve haysiyetle bitirmeye karar verdik.

Şimdi en büyük arzumuz, çocuklarımızı birlikte yetiştirmeye devam ederken, sağlıklı bir aile dinamiğine ve samimi dostluğumuza dayalı bir ilişkiye sahip olmaya devam etmektir.

Her zaman olduğu gibi, evliliğimiz boyunca gördüğümüz tüm sevgi ve destek için teşekkür ederiz.

Ne diyelim valla! Umarız herkes için en iyisi olur! Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx