Panathinaikos’un maçını yayınlayacak kanal belli oldu

Fatih Terim’in Yunan takımı Panathinaikos ile anlaşmasının ardından futbolseverler Yunanistan Ligi’nin yayıncısının kim olduğunu ve Panathinaikos’un maçlarının hangi kanaldan izlenebileceğini merak ediyor. Türkiye’de yayıncısı bulunmayan lig ile ilgili girişimler sonuçlandı. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu EXXEN’in Yunanistan Ligi için anlaşma sağladığı belirtildi. Bu kapsamda Fatih Terim’in görev yapacağı Panathinaikos’un maçlarının TV 8,5 ve TV8’den canlı olarak izlenebileceği belirtildi.

Panathinaikos şampiyonluk yaşamak istiyor

Panathinaikos, Yunanistan Ligi’nde ikinci sırada bulunuyor. Şampiyonluk hedefi bulunan Yunan takımı, Fatih Terim’i takımın başına getirerek bu konudaki iddiasını ortaya koydu. 70 yaşındaki çalıştırıcı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “İkincilik başarı değil, şampiyonluğu hedefliyoruz” demişti. Terim, Şampiyonlar Ligi müziğinin Panathinaikos’un stadında duymak istediğini de ifade etmişti.

Fatih Terim, son olarak Galatasaray’da görev yapmıştı. Terim, Türkiye dışında ise Milan ve Fiorentina takımlarında çalışmıştı.

Yunanistan Ligi puan durumu / Panathinaikos, Yunanistan Ligi’nde kaçıncı sırada?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx