Petkimspor – Galatasaray Ekmas Basket maçı hangi kanalda, saat kaçta? Petkimspor – Galatasaray Ekmas Basket maçı ne zaman?

Petkimspor – Galatasaray Ekmas Basket maçı ne zaman? Sorusu maçı izlemek isteyen kişiler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Maçı televizyon üzerinden izlemek isteyen kişiler ise Petkimspor – Galatasaray Ekmas Basket maçı hangi kanalda, saat kaçta? Petkimspor – Galatasaray Ekmas Basket maçı şifreli mi? Sorularını merak ediyor. Peki, Petkimspor – Galatasaray Ekmas Basket maçı hangi kanalda, saat kaçta? Petkimspor – Galatasaray Ekmas Basket maçı ne zaman?

PETKİMSPOR – GALATASARAY EKMAS BASKET BASKET MAÇI NE ZAMAN?

Heyecanla beklenen Basketbol Basketbol Süper Ligi maçı, İzmir’da, Enka Spor Salonu Stadyumu’nda 15 Ekim pazar günü saat 15:30’da oynanacak. Karşılaşmayı canlı olarak izlemek isteyen basketbolseverler Bein Sports 5 kanalından canlı olarak izleyebilecek.

PETKİMSPOR – GALATASARAY EKMAS BASKET MAÇI HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA?

15 Ekim pazar günü gerçekleştirilecek olan Petkimspor – Galatasaray Ekmas Basket karşılaşması saat 15:30’da Bein Sports 5 kanalından canlı yayınlanacak ve Bein Sports 5 kanalı Türksat uydusu ve internet üzerinden şifreli olarak izlenebilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx